ksiazki bondy

ksiazki bondy Jeśli znasz inny marketingu w swoim gatunku, oferują do promowania jednego ze swoich imprez do swojej listy i vice versa. Jeśli to działa dobrze, można to zrobić kilka razy, a może nawet chce partnera do wspólnej imprezy podwyższonego ryzyka.

4. Gazety i czasopisma

Próbujesz osiągnąć pewien cel ludzi biznesu. Profesjonaliści czytać czasopisma branżowe, jak również lokalne gazety. Internet jest coraz niezwykle popularne, ale nadal można dotrzeć do pewnych segmentów rynku poprzez reklamy prasowe.

ksiazki bondy

5. radio i telewizję

W zależności od budżetu, podobnie jak wyżej, można dotrzeć do pewnych segmentów rynku za pośrednictwem tego gniazda reklamowej. Jeśli chce się osiągnąć lokalne, lokalne stacje telewizji kablowej są dostępne i mają przystępne ceny.

Chcesz dowiedzieć się więcej o sieci biznesowej i zdarzeń sieciowych? Właśnie ukończyłem mój nowy przewodnik dla profesjonalnych Networking Sukces:

ksiazki bondy

Pobierz go za darmo tutaj: Expert Secrets Revealed Networking w prostym języku angielskim

** Otrzymasz również 100 darmowych potencjalnych klientów + Networking Know-how 4 Dzień eCourse

John H. Lee (JohnTheNetworker) jest Lead Generation Specjalista, Host i konsultant, zawodowych i społecznych wydarzeń w Greater Philadelphia Area, Filadelfii w stanie Pensylwania.

Wpis zawdzięczamy