ksiazki diablo

ksiazki diablo

Negocjować z powodzeniem - Nie kłóć się ze idiotą

Czy kiedykolwiek zaangażowany w negocjacje z kimś, który był tak zamknięty umysłowo i / lub antagonistyczne, że nie będzie akceptować wszystko, co powiedział za prawdę, nawet jeśli skierował ją do danych empirycznych, aby udowodnić swoją rację? Tak było w przypadku niedawno doświadczył z osobą, która była ścierne, brakowało umiejętności społecznych i wypadli jako nieco kretyński.

ksiazki diablo

Ponieważ mężczyźni i kobiety robią to inaczej, to znaczy negocjować, a drugi był indywidualny kobiet, myślałem, że doświadczenie może być dobry, aby podświetlić. Więc pojawia się pytanie, w jaki sposób negocjować z kimś tego pokroju, kiedy jesteś członkiem przeciwnej płci? Aby to zrobić, można zatrudnić następujące strategie.

 Na ogół, gdy dana osoba jest przykre punktu znudzenia, oni o uznanie, w rezultacie coś, co brakuje w ich życiu; to jest psychologia 101. Zatem wypada cię sondować, starając się odkryć, co składnik "brakuje" jest. Poważnie spróbuj zrozumieć co druga osoba ubiega (należy uważać, aby nie "kupić" do negocjacji zbyt głęboko, starając się odkryć "poniża", które może drzemią w tym negocjatora). Pamiętaj współczynnik 'Time' (im więcej czasu spędzasz w negocjacjach, tym bardziej psychicznie popełnione stajesz się widząc wynik, nawet jeśli wynik zmniejsza swoją pozycję). Gdy jest negocjowanie z członkiem przeciwnej płci ...

ksiazki diablo

za. Rozważenie, czy istnieje bazowe atrakcji, że jeden negotiator ma na drugiej. Jeśli tak, upewnij się, że nie mieszają się przyjemne z pożytecznym. Jeśli tak, może skończyć się z niezgłębionego wyniku negocjacji.

b. Naucz się być odchylająca podczas negocjacji, zwłaszcza z członkami przeciwnej płci. Gdy negocjacje wystąpić między kobietami i mężczyznami, mogą istnieć ukryte prądy. Można wytropić jakieś podteksty poprzez obserwację i interpretację mowy ciała drugiej osoby. Wpis zawdzięczamy